Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Stary Gózd - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Fołtyn

Gołębiów,Radom(Stary Gózd + 20 km)

2 500 000 zł2 135,34 m² 1 170,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 251 m²

NA sprzedaż obiekt biurowo-handlowy! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość biurową w doskonałej lokalizacji przemysłowej, znajdującą się w strefie ekonomicznej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Warszawice(Stary Gózd + 50 km)

3 650 000 zł1 000 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa 1000 m działka ok. 3000 m dk 801 26 km od Warszawy Oferuję na sprzedaż nowoczesną halę produkcyjno-magazynową o powierzchni ok. 1000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Radom

Śródmieście,Radom(Stary Gózd + 20 km)

950 000 zł102,72 m² 9 248,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:432 m²

Zostań właścicielem nieruchomości w niezwykłej lokalizacji - tuż obok radomskiego Teatru Powszechnego! Do sprzedaży połowa budynku, na którą składają się: lokal mieszkalny o pow. 71,12.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Grójec

Grójec(Stary Gózd + 36 km)

2 337 000 zł787,60 m² 2 967,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 450 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedania stacja paliw wraz infrastrukturą towarzyszącą położona przy krajowej trasie komunikacyjnej E77 (trasa Warszawa- kraków). W skład przedmiotowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Garbatka-Letnisko

Garbatka-Letnisko(Stary Gózd + 43 km)

599 000 zł1 814 m² 330,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 311 m²

Hala o pow. 1814 m2, posadowiona na działce 6311 m2. Budynek z 1956 roku, po dwóch modernizacjach w roku 1973 i 1989. Wybudowany z cegły pełnej palonej, pokryty papą, tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Śródmieście,Radom(Stary Gózd + 20 km)

960 000 zł300,73 m² 3 192 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:318 m²

Kup bez prowizji! Obiekt zabudowany murowanym budynkiem biurowym piętrowym o powierzchni użytkowej 300,73 m2, przy ul. Czachowskiego w Radomiu. Budynek wyposażony jest w instalacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Śródmieście,Radom(Stary Gózd + 20 km)

1 250 000 zł352,57 m² 3 545 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:353 m²

Kamienica w samym Centrum Miasta w Radomiu, dzielnica Stare Miasto. Obiekt jest ogrodzony, posiada 3 kondygnacje gdzie mieszczą się 6 lokali mieszkalnych, na terenie znajdują się komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Warzywna

Radom(Stary Gózd + 20 km)

1 950 000 zł832,13 m² 2 343,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:965 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-biurowy w Radomiu Oferujemy na sprzedaż czterokondygnacyjny budynek usługowo-biurowy zlokalizowany w Radom przy ul. Warzywnej. Nieruchomość posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Ruda(Stary Gózd + 47 km)

1 581 000 zł255 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 954 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem komercyjnym, idealna pod prowadzenie działalności gospodarczej lub inwestycję. Położona w miejscowości Ruda k. Tarczyna, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Kozienicka

Gołębiów,Radom(Stary Gózd + 20 km)

17 000 000 zł22 086 m² 769,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży duży, częściowo zabudowany przemysłowy teren inwestycyjny o powierzchni ponad 2,2 Ha , zlokalizowany w północnej części miasta Radom. Do nieruchomości przylega linia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Stary Gózd

Stary Gózd,mazowieckie

1 700 000 zł800 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam budynek usługowo mieszkalny o pow. 800m2 w tym dom weselny na 200 os z pełnym wyposażeniem i mieszkanie M-3 i M-5 komfortowo wykończone. Sklep dobrze prosperujący na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Stary Gózd

Stary Gózd,mazowieckie

1 900 000 zł800 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Sprzedam budynek usługowo mieszkalny 800M2 W tym dom weselny na 200 osób Z pełnym wyposażeniem I mieszkanie M-3 I M-5 komfortowo wykończone W 2007roku oraz sklep bardzo dobrze.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij